Dom, ul. Ofiar Katynia
Ofiar Katynia, Dębno, zachodniopomorskie
- 490 000 zł
- 112,72 m²
- 4 347,05 zł/m²
Jacek Paweł Azar...
Skontaktuj się
Dom, ul. Ofiar Katynia
Ofiar Katynia, Dębno, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Dom, ul. Ofiar Katynia
Zaktualizowane: 18 maja 2026
490 000 zł 112,72 m² 4 347,05 zł/m²
dom wolnostojący
5
604 m²
garaż
1984
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
604 m²Miejsce postojowe:
garażRok budowy:
1984Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 490 000 zł (4 347,05 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 112,72 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: do remontu
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1984
- okna: drewniane, stare
- Działka: 604 m²
- kształt: prostokąt; teren pochyły
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Kuchnia: z oknem
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: węglowe, własne, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Azarkiewicz Nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 121/3120/ODS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Ofiar Katynia, Dębno, myśliborski, zachodniopomorskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy z poddaszem mieszkalnym w m. Dębno przy ulicy Ofiar Katynia.
Dom w całości podpiwniczony. Piwnica o pow. 65,95 m2.
Nieruchomość składa się z pięciu pokoi, aneksu jadalnego, kuchni, hallu, wc i łazienki.
Ogrzewanie własne CO, drewno, węgiel.
Budynek gospodarczy posadowiony przy nieruchomości o pow. około 80 m2. (...)
505 180...
505 180 866