Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Dębno - Oferty sprzedaży nieruchomości

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

207 480 zł1 596 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren pojedynczych siedlisk w zabudowie zagrodowej. Funkcja z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł2 900 m² 53,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dębno działka z potencjałem! Doskonała inwestycja na przyszłość Cena po obniżce: 155 000 zł! Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Dębno w rejonie, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

179 000 zł776 m² 230,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obiektem sprzedaży jest działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Dębno. Wieś ta usytuowana jest w południowej części Małopolski, w niezwykle urokliwym regionie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł58,80 m² 5 765,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 1 piętrze 1 piętrowej kamienicy. Na powierzchni ok 59 m2 znajdują się: dwa pokoje o pow. ok. 18 i 15m2, kuchnia o pow. ok 17m2, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka Dębno

Dębno,dolnośląskie

67 850 zł1 150 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane w malowniczej lokalizacji i miejscowości Dębno k. Rawicza woj. dolnośląskie gm. Żmigród. Działka znajduje się w pięknym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł857 m² 113,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam ładnie zlokalizowaną działkę budowlana w Dębnie gmina Ożarów. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu pięknie zlokalizowaną działkę budowlaną o powierzchni 856 m2.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł47,68 m² 5 453,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: dębno znajduje się 23 km płd.-zach. od Myśliborza i 36 km na zachód od Gorzowa Wielkopolskiego. Powierzchnia miasta wynosi ponad 19 km kwadratowych, więc jest największym miastem.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł136 m² 2 720,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz tel.   Jeśli szukasz ciszy i spokoju z pięknym widokiem na łono przyrody to świetnie trafiłeś!/ Rezerwacja Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł50 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Oferta bezpośrednia - kupujący zwolniony Z prowizji biura nieruchomości - 0% Przedmiotem oferty jest bezczynszowy lokal handlowo- usługowy umiejscowiony przy ul. Mickiewicza w Dębnie.( powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dębno

Dębno,małopolskie

129 000 zł1 323 m² 97,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż 4 atrakcyjne działki budowlane -dębno, powiat brzeski Oferujemy na sprzedaż cztery działki budowlane położone w miejscowości Dębno , objęte miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Dębno,zachodniopomorskie

1 400 000 zł155 m² 9 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 311 m²

Zapraszam do zapoznania Z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, gotowego do zamieszkania! Ten komfortowy, wolnostojący dom położony jest w miejscowości Dębno w otoczeniu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł935,69 m² 801,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 728 m²

Oferta bezpośrednia kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowym z częścią magazynową i socjalną w m. Dębno przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

135 600 zł4 520 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w Dębnie o numerze ewidencyjnym: 1764 - 4 520 m2 Oddalona od drogi wojewódzkiej 969 w odległości ok. 80 metrów. Istnieje możliwość dokupienia działek.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 560 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Polecam do zakupu wyjątkową działkę, na której mozna urządzić własny staw. Do oferty należą także dodatkowo dwie działki o powierzchniach 200 i 100 m2 o przeznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Dębno

Dębno,zachodniopomorskie

719 000 zł170 m² 4 229,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:777 m²

Szukasz domu w spokojnej i malowniczej okolicy? Chcesz cieszyć się komfortem i funkcjonalnością? Nie przegap tej okazji! lokalizacja: dębno znajduje się 23 km płd.-zach. od Myśliborza.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł423 m² 2 104,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Oferta bezpośrednia kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma budynkami magazynowo - usługowymi w m. Dębno przy ulicy Droga Zielona 2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł450 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 486 m²

Poszukujesz domu z dużą działką i możliwością prowadzenia biznesu? Dobrze trafiłeś. Dom posiada na parterze dużą salę dla gości i zaplecze kuchenne. 6 pokoi z łazienkami na.

Szczegóły ogłoszenia

209 999 zł1 906 m² 110,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę w Dębnie miejsce, gdzie natura spotyka wyobraźnię Cena: 209 999 pln Powierzchnia: 1 906 m Marzysz o własnym kawałku ziemi, gdzie poranne ptaki budzą Cię śpiewem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Dębno

Dębno,zachodniopomorskie

1 899 000 zł247 m² 7 688,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 776 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom komfortowa nieruchomość, która zachwyca zarówno standardem wykończenia, jak i funkcjonalnością. Położony na dużej, starannie zagospodarowanej działce, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 411 m² 134,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna dla osób ceniących prywatność. Z uwagi na wymiary, doskonale sprawdzi się pod budowę wąskiego, nowoczesnego domu typu stodoła. Działka dająca duże możliwości czyli.

Szczegóły ogłoszenia

165 110 zł1 501 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży 4 działek zlokalizowanych na ulicy Chojeńskiej, w cichym otoczeniu domów jednorodzinnych. Na działkach można wybudować domy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 999 000 zł800 m² 3 748,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż lokal gastronomiczno-usługowy. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 16a, w pobliżu drogi numer 77 w miejscowości Dębno Obiekt teren.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 234 m² 145,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dębno (powiat brzeski) - na sprzedaż piękne, widokowe działki budowlane, każda po 12,34 a. Wokół łąki i pola, pojedyncze domy jednorodzinne, mnóstwo zieleni, spokojna okolica. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

29 500 zł2 700 m² 10,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dwie działki rolne położone w spokojnej i cichej okolicy w Dębnie przysiółek Dębczak. Działki posiadają bezpośredni dostęp do drogi gminnej utwardzonej. Malownicza okolica, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł2 350 m² 182,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertujemy budowlaną działkę o powierzchni 2350 m2 położoną w miejscowości Dębno. Jest to miejscowość położona w malowniczej oraz atrakcyjnej turystycznie części Podhala.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł800 m² 3 748,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł183 m² 4 316,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:483 m²

Na sprzedaż przestronny dom wraz z garażem wolnostojącym o powierzchni użytkowej 183 m2 w m. Dębno, gmina Dębno, powiat myśliborski. Parter domu składa się z: wiatrołapu przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Dębno

Dębno,zachodniopomorskie

450 000 zł670 m² 671,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:869 m²

Polecam! Na sprzedaż część budynku usługowego o łącznej pow. 670 m2 zlokalizowanego w centrum Dębna blisko głównego ciągu komunikacyjnego. Sąsiedztwo i otoczenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Nowotarska

Dębno,małopolskie

4 200 000 zł500 m² 8 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż wolnostojący

Dochodowy pensjonat w Pieninach | 14 pokoi | gotowy biznes turystyczny Cena: 4 200 000 pln | Lokalizacja: dębno, pieniny | Powierzchnia budynków: ok. 500 m | Liczba pokoi: 14 | Budynki: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dębno

Dębno,małopolskie

62 000 zł350 m² 177,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 350m2, znajduje się w miejscowości Dębno. Okolica sprzyja wypoczynkowi oraz wycieczkom rowerowym. Rzeka białka w odległości kilku minut,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nowotarska

Dębno,małopolskie

180 000 zł1 025 m² 175,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki pod swój dom i ważne jest dla Ciebie: brak problemów z odśnieżaniem - działka leży przy drodze powiatowej asfaltowejwidok na Tatry - przy porannej kawie i wieczornym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dębno

Dębno,małopolskie

129 000 zł1 323 m² 97,51 zł/m²

 

 

 

Dębno,małopolskie

206 500 zł6 880 m² 30,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki role w Dębnie o łącznej powierzchni 6 880 m2 Działki rolne o numerach ewidencyjnych: 2054 (która powstanie z geodezyjnego podziału 1267) - 3 390 m2 968 - 3 490.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Dębno,zachodniopomorskie

429 000 zł55 m² 7 828,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 54,80 m , położone na parterze najbardziej komfortowym do codziennego życia. Lokal znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dębno

Dębno,małopolskie

37 000 zł375 m² 98,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży wąskiej działki budowlanej 5x75m na której dopuszczalna jest budowa w granicy działki. Z działki jest widok na góry, można zaaranżować piękny ogród, plac zabaw, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Dębno

Dębno,zachodniopomorskie

900 000 zł929 m² 968,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż lub wynajem hala magazynowa o powierzchni 929 m , położona na działce o powierzchni 0,51 ha (5 100 m ) w miejscowości Dębno. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Dębno

Dębno,świętokrzyskie

69 000 zł20 000 m² 3,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość na sprzedaż w miejscowości Dębno, gmina Ożarów, powiat opatowski, nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 2,05 ha. Zgodnie.